A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Білицької селищної ради"

Бутенківський ліцей імені Ю.П. Дольд- Михайлика Білицької селищної ради

Дата: 22.08.2023 14:24
Кількість переглядів: 80

Фото без опису

1. Бутенківський  ліцей  імені  Ю.П. Дольд- Михайлика Білицької селищної ради

2. Директор закладу:  Журавель Григорій Васильович.

3. Адреса закладу: Полтавська область, Полтавський район, с.Бутенки, вул. Шкільна, 37.

4.Телефон:  0663544611.

5. E-mail: bytenku.school@gmail.com

6.  Адреса сайту закладу: http://bytenku.ucoz.ua/news/ekosistema_mriya/2023-05-03-777

7. Покликання на сторінку (спільноту) у соціальних мережах: Бутенківський ліцей. Шкільне життя онлайн https://www.facebook.com/groups/495072062079145/permalink/628717855381231/

8. Бутенківський  ліцей  імені  Ю.П. Дольд- Михайлика Білицької селищної ради.

Місія закладу: створення інноваційного освітнього середовища для всебічного розвитку кожного здобувача освіти у відповідності до індивідуальних та суспільних потреб.

Мета: реалізація Державних стандартів у галузі освіти, створення умов для підвищення рівня розвитку кожної дитини, її самореалізації; здійснення ефективної підготовки випускників до майбутнього життя. Кожен здобувач освіти під час освітнього процесу повинен отримати знання та компетентності, які знадобляться йому в самостійному дорослому житті.

   У закладі 383 здобувачі освіти, які навчаються  у 20 класах.

Освітній процес здійснюють 40 педагогічних працівників. З них: вищу кваліфікаційну категорію мають 18,  першу  кваліфікаційну категорію  – 8,

другу кваліфікаційну категорію  - 6, один – бакалавр, п’ять  асистентів учителя мають 12 тарифний розряд.

У ліцеї  здійснюється профільне навчання. У 2023/2024 н.р. профільні предмети такі: 10 клас – історія України, 11-А клас – біологія. 11-Б клас  - українська мова.

    Навчальні кабінети, початкові класи НУШ та класні кімнати обладнані інтерактивними дошками та ноутбуками. Один клас НУШ  має інтерактивну панель. У закладі є 2 кабінети інформатики (15+1), (10+1), лінгафонний кабінет (20+1), кабінети фізики, хімії, біології оснащені необхідним сучасним обладнанням та планшетами (16 у кожному кабінеті), кабінет математики має (5+1) ноутбуків. Комбіновану майстерню поповнено верстатом фрезерувальним. Актовий зал обладнано проектором, звуковим акустичним комплектом та світлоліхтарями. Для занять у спортивних секціях є майданчик зі штучним покриттям, футбольне, баскетбольне та волейбольне поля, тренажерний майданчик. 

    Педагогічний колектив працює над реалізацією методичної проблеми «Соціалізація особистості на засадах створення сприятливого освітнього середовища в умовах компетентнісного підходу». Учителі беруть активну участь у роботі 4 професійних спільнот: учителів суспільно-гуманітарних, філологічних дисциплін, учителів природничо-математичних дисциплін, учителів початкових класів, класних керівників.

     У закладі діє учнівське наукове товариство «Зміна», до якого входять учні-переможці та призери ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, різноманітних конкурсів.    У закладі  функціонує військово-патріотичний гурток «Побратими», який  є неодноразовим переможцем та призером районних, обласних  та всеукраїнських змагань; гурток «Робототехніки», спортивні секції з волейболу, баскетболу та футболу, вихованці яких є неодноразовими переможцями та призерами районних та обласних змагань.

    Окрасою закладу є навчально-методичний комплекс предмету «Захист України». 

      Родзинкою ліцею є національно-патріотичне виховання та волонтерська діяльність. Волонтерську діяльність Бутенківський ліцей імені Ю.П. Дольд-Михайлика розпочав ще з 2014 року за ініціативи директора Григорія Васильовича Журавля. Щорічно проводилися благодійні ярмарки до яких залучені не тільки педагогічні працівники, а й батьки, діти всіх вікових категорій. Ярмарки стали традиційними, з кожним роком були масштабнішими За виручені кошти купували необхідні речі, які замовляли воїни-земляки, переважна більшість з яких є випускники нашого закладу. Були придбані зварювальні апарати, бензопили, лопати, кирки, плівка, генератори, електро-кабелі, дрони, тепловізори, старлінк, підсилювач звязку,  павербанки, рюкзаки, літні та зимові форми,  футболки, бензопили, каліматорний приціл, газові   горілки та балончики, шкарпетки, поліетиленову плівку, ліки, берци, тканину для пошиття маскувальних костюмів. 

    З перших днів повномасштабного вторгнення Бутенківський ліцей став хабом гуманітарної допомоги: тонни продуктів харчування, консервація, одяг, ковдри, матраци, подушки, які зносили небайдужі односельці. Це все направлено в Суми, Харків,  Чернігів, хлопцям на передову. Паралельно створили у фейсбуці групу  «Слава Україні» для допомоги землякам-захисникам  до складу якої входить близько 600 чоловік. Активними учасниками нашої групи є випускники-військовослужбовці, які захищають державу. До збору коштів залучені не тільки жителі нашої громади, а й ті, хто знаходиться за кордоном.

     У червні 2022 року,  відреагувавши на численні запити бійців, розширили свою волонтерську діяльність. Створили групу «Разом до Перемоги» для забезпечення додатковими продуктами харчування. Основою волонтерської групи «Разом до Перемоги» є працівники  ліцею. Наша група виготовляє різноманітне печиво, випічку, енергетичні батончики, котлети, голубці, перець, тефтелі, сало різних видів, вареники, тушкованку, засоби від застуди, імунозміцнюючі засоби, травяні чаї.

      Діти створюють патріотичні малюнки, виготовляють обереги, пишуть листи захисникам, які ми прикріпляємо до виробів.

  Проводимо акції «Зігрій бійця» для збору теплих речей та   вязаних шкарпеток, також долучаємося до плетіння маскувальних сіток. Беремо участь у благодійних ярмарках Білицької громади. Допомагаємо і тим бійцям,  які зараз знаходяться на лікуванні в госпіталях у Кобеляках, Львові,  Полтаві, Черкасах, Кременчуці.

     На базі ліцею  діє навчально-методичний комплекс «Захист України». До експозиції кабінету входить 22 одиниці (макетів)  стрілецької зброї. У експозиції представлена: стрілецька та автоматична зброя часів Другої світової війни, рація,  оперативна карта, буржуйка для обігріву в зимовий час, військовий одяг та речі особистого вжитку. Формування ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості у дітей та молоді  здійснюється на прикладах героїчної боротьби українського народу за самовизначення і творення власної держави, ідеалів свободи, соборності та державності. Також національно-патріотичне виховання  здійснюється на прикладах мужності та героїзму учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 років, Героїв Небесної Сотні, учасників антитерористичної операції та операції об'єднаних сил у Донецькій та Луганській областях, спротиву окупації та анексії Автономної Республіки Крим російською федерацією, війни російської федерації проти України.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень