A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Білицької селищної ради"

Засідання професійної педагогічної спільноти вчителів географії Білицької ТГ

Дата: 16.01.2024 10:28
Кількість переглядів: 72

Засідання професійної педагогічної спільноти вчителів географії Білицької ТГ. 

09 січня 2024 року проведено засідання професійної педагогічної спільноти вчителів географії Білицької ТГ. Організатор заходу – Віра Калюжна, директор КУ «Центр ПРПП Білицької селищної ради». У режимі онлайн розглянуто такі питання:
- результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії серед закладів загальної середньої освіти Білицької ТГ;
                 - аналіз завдань ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії;
 - пошук шляхів подолання освітніх втрат;        
                - професійний розвиток педагога як складова його творчої   індивідуальності;
               - робота з обдарованими дітьми;
              - правила та вимоги щодо написання учнівських науково-дослідних  робіт МАН.
     Віра Калюжна, директор КУ «Центр ПРПП Білицької селищної ради», привітала учасників зібрання та підвела підсумки ІІ  етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії серед закладів загальної середньої освіти Білицької ТГ. Далі вона  повідомила, що основна  тема засідання ППС вчителів географії - це  пошук нових форм, методів та прийомів роботи з обдарованими дітьми.
     Раїса Коваленко, заступник директора з навчально-виховної роботи та вчитель географії Білицького ліцею №1, проаналізувала олімпіадні завдання з географії з метою пошуку шляхів подолання освітніх втрат. Раїса Олексіївна під час висвітлення наступного питання наголосила, що кожний педагог постійно повинен працювати над підвищенням свого професійного рівня. Зокрема,  не треба нехтувати участю у різних професійних конкурсах та змаганнях. Із власного досвіду вчитель  продемонструвала колегам розробку конспекту бінарного уроку на тему «Основи військової топографії. Способи орієнтування на місцевості. Робота з топографічною картою» (географія + ЗУ),  з яким здобула ІІІ місце на Обласному ярмарку кращих розробок навчальних матеріалів для дистанційного компоненту освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти. 
     Юрій Руденко, вчитель географії Бутенківського ліцею ім. Ю.П. Дольд-Михайлика, поділився своїм досвідом організації роботи з обдарованими дітьми. Він зауважив, що система роботи з виявлення обдарованих дітей передбачає попередню діагностику сформованості інтелектуальних умінь; спостереження за роботою учнів на уроках географії та позакласних заходах; аналіз результатів виконання самостійних, творчих робіт; аналіз результатів участі учнів в олімпіадах, конкурсах, конференціях  та  написанні науково-дослідних робіт МАН. А також робота з обдарованими дітьми у ході вивчення географії передбачає особистісно орієнтоване навчання. Важливим є урахування основних рис обдарованості: високого рівня мотивації, прагнення досягнути високих творчих результатів, здатність до продукування нового, а також задоволення потреби обдарованих учнів у поглибленому вивченні предмета. Усе це у сукупності сприяє формуванню середовища, сприятливого для розвитку обдарованої особистості.
      Володимир Калюжний, вчитель географії Бутенківського ліцею ім. Ю.П. Дольд-Михайлика, нагадав учасникам зібрання про загальні положення конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН. Повідомив найважливіші моменти, які повинні враховуватися  для результативної  участі здобувачів освіти при написанні робіт МАН.
     Зустріч відбулася в атмосфері взаєморозуміння, творчого пошуку та зацікавленості.



« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень