A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Білицької селищної ради"

Методичний інтенсив "Нові тенденції в оцінюванні здобувачів освіти за групами результатів у 5-7 класах НУШ з іноземної мови".

Дата: 04.11.2024 10:24
Кількість переглядів: 50

   

Фото без опису

 

     З ініціативи КУ "Центр ПРПП Білицької селищної ради" у співпраці з гуманітарним відділом виконавчого комітету Білицької селищної ради на базі Білицького ліцею №1 Білицької селищної ради 29 листопада 2024 року було проведено методичний інтенсив "Нові тенденції в оцінюванні здобувачів освіти за групами результатів у 5-7 класах НУШ з іноземної мови". Захід професійної педагогічної спільноти вчителів англійської мови проходив з метою надання колегам практичної допомоги щодо оцінювання в класах НУШ базової середньої освіти: адаптаційного циклу (5-6 класи) та початку базового предметного циклу (7-9 класи). Щира подяка за гостинність й підготовку до заходу  директору Білицького ліцею №1 Вікторії Савченко та вчителям іноземної мови закладу. Привітала присутніх й познайомила з особливостями освітнього процесу та досягненнями закладу  заступник директора з навчально-виховної роботи Білицького ліцею №1 Раїса Коваленко. Про  діяльність спільноти у 2023/20024 році розповіла консультант КУ "Центр ПРПП Білицької селищної ради" Алла Нішкур. Вона познайомила з перспективним планом заходів, складеним за запитами вчителів. Психологічний аспект інтенсиву забезпечила психолог КУ "Центр ПРПП Білицької селищної ради" Тетяна Алексенко.  Фахівець на початку провела інтерактивну вправу "Кишеня очікувань". Учасники креативно й відверто висловлювали своє бачення результатів роботи заходу.  А також в подальшій роботі професійного зібрання  Тетяна Юріївна застосувала методику подолання стресу та пошуку внутрішньої стабільності  "BASIK Ph",  або "Місток над прірвою" (автор моделі Мулі Лахад). Педагоги мали можливість оцінити рівень власних стресостійких ресурсів та із  задоволенням відкрито ділилися результатами досліджень.
     Про нові орієнтири в оцінюванні груп результатів та виставленні семестрових і річних результатів навчання розповіла учитель іноземної мови філії "Білицька гімназія №4" Білицького ліцею #1 Ірина Зінич. Її виступ  доповнила учитель англійської мови Білицького ліцею #1 Тетяна Олійник, яка наголосила на застосуванні інструментів НУШ у старшій школі. Голова ППС вчителів іноземної мов Тетяна Олійниченко зупинилася на  основних  аспектах процесу оцінювання здобувачів освіти 5-7 класів у 2024-2025 навчальному році та запропонувала  колегам моделі оцінювання за групами результатів  (за матеріалами методичних рекомендацій ПАНО ім.М.В.Остроградського, Всеукраїнських вебінарів «Як оцінювати учнівство 5-9 класів НУШ?», інструктивно-методичних рекомендацій МОН щодо викладання навчальних предметів / інтегрованих курсів у закладах загальної середньої освіти у 2024/2025 навчальному році, підготовлених спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Державною установою «Український інститут розвитку освіти», Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України). Відповідно до вищезазначених рекомендацій кожен  заклад загальної середньої освіти  може розробити  власну модель оцінювання й затвердити її на педагогічній раді.  Колег ознайомлено із варіантами запису оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти за групами результатів і проведення підсумкових робіт на сторінках електронного журналу. Отже, після обговорення було прийнято орієнтовний зразок моделі оцінювання відповідно до нового Державного стандарту і можливостей навчальних платформ "Х'юман" та "EDDI". Учитель іноземної мови Бутенківського ліцею ім. Ю.П.Дольд-Михайлика Тетяна Чечіль розповіла про найцікавіші і найбільш змістовні моменти курсової перепідготовки.  Практичне  застосування  штучного інтелекту на уроках англійської мови представила Тетяна Олійниченко. Тож до подальшої натхненної плідної співпраці, шановні колеги.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень